Príbeh MossDiffu

Keď som si začal zariaďovať byt napadlo mi vyrobiť si drevený difúzor. Mal som s tým už skúsenosť, keďže som vyrábal podobné do skúšobne na zlepšenie akustiky.

Drevený difúzor je v skratke panel s drevenými kockami rôznej výšky, ktorý rozbíja zvukové vlny a tým zabraňuje ozvene v miestnosti. Ako amatérskemu hudobníkovi mi to prišlo ako pekný, netradičný doplnok aj do bytu.

V tom čase som na Pintereste a podobných stránkach videl, výtvory ľudí, ktorí vyrábajú podobné difúzory rôznych tvarov a farieb ako dizajnové doplnky do bytov. Keď som si začal vyrábať svoj difúzor napadla mi myšlienka peknú drevenú štruktúru doplniť o zelený prvok – mach. Rád trávim čas v lese a machové časti mi pripomínali pohľad na les resp. mestský park z vtáčej perspektívy. Svoj difúzor som dokončil a zavesil na stenu.

Postupne ho videli moji známy, ktorým sa veľmi zapáčil. A to mi dalo mi impulz, aby som ich začal vyrábať viac.

Autor projektu

Šimon

Ručná výroba na mieru

Každý kus je ručne vyrobený, pričom dbáme na každý detail tak, aby splnil vaše očakávania. Používame najkvalitnejší mach, ktorý bol ošetrený špeciálnymi stabilizačnými látkami. Sú vyrobené na mieru, aby sa perfektne hodili k štýlu vášho interiéru.  Sme hrdí na to, že dokážeme vyrobiť unikátne a krásne machové obrazy, ktoré dodajú vášmu interiéru prírodný vzhľad a štýl.